Párničky v Kvítkovicích

V sobotu 19. 7. 2014 se v moravských Kvítkovicích konala soutěž parních stříkaček. Soutěže se zúčastnily čtyři sbory vlastnící parní stříkačku, a to: domácí Kvítkovice, Svojanov, Uherský Brod a náš sbor.
Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: Roztopení parní stříkačky na 5 atmosfér, Stříkání na přesnost- shazování lahví, plnění sudu jedním proudem (s časovým limitem 2 minuty) a stříkání do dálky.

Ve všech disciplínách se náš team umístil na 1. místě a naše umístění v celkovém pořadí bylo jednoznačné. Na druhém místě se umístili hasiči ze Svojanova, na třetím domácí Kvítkovice a bramborovou medaili získali hasiči z Uherského Brodu.

Užili jsme si zde krásný víkend v režii kamarádů z Kvítkovic a těšíme se na další společnou akci.