14. nábřeží paromilů

V sobotu 27. srpna 2016 se uskutečnil již 14. ročník mezinárodního nábřeží paromilů na břehu řeky Labe v Hradci Králové. Program byl opět velice bohatý. K vidění bylo mnoho parních exponátů. Náš sbor společně s dalšími sbory zazářil se svojí parní stříkačkou v hasičské sekci nábřeží.

Návštěvníci nábřeží paromilů si jistě odnesli mnoho zážitků. Nejen, že si mohli prohlédnout krásné parní stroje, ale mohli se na některých i svézt. Ti nejmenší našli zalíbení v projížďce na malém modelu parního vlaku. Všechny generace si mohly užít plavbu po Labi krásným parníkem a ti kterým bylo příliš horko si mohli v řece zaplavat. Toho využilo pánské osazenstvo naší výpravy.

Jako tradičně jsme povečeřeli v restauraci u Ferdinanda, kde jsme se jako vždy dobře najedli a následně jsme se odebrali do místní hasičské stanice, kde jsme se opět krásně vyspali.