Závody požární všestrannosti Předslav

V sobotu 21. října v Předslavi proběhla soutěž mladých hasičů v požární všestrannosti. Soutěžilo se ve štafetě a v běhu požárních hlídek, kde hlídky plnily tyto úkoly – střelba, topografie, uzly, první pomoc, požární ochrana a překonání překážky. Naši mladí hasiči sestavili 4 hlídky po pěti členech. V celkovém umístění obsadili mladší 9. místo a starší 21. místo.

Zařazení CAS T 815 v Přehořově do výjezdu

V sobotu 21. října se několik členů našeho sboru zúčastnilo slavnostního zařazení vozidla CAS T 815 do výjezdu v jihočeském Přehořově. Tamější jednotka sboru dobrovolných hasičů tam totiž provedla repasi původní CAS 32 T 815 s krátkou kabinou na kabinu dlouhou. Nutno ještě dodat, že celou rekonstrukci prováděli zcela sami svépomocí, za co patří členům sboru velký obdiv. Další zajímavostí této repase je, že veškeré úpravy byly provedeny podle naší tatry, která jim byla vzorem a jejíž podobu vymysleli právě členové našeho sboru. Proto tedy naše krasavice na této oslavě nesměla chybět. K vidění bylo mnoho hasičské techniky – té moderní i historické. Všichni z nás, kteří se slavnostního předání účastnili, byli s příjemně stráveným odpolednem velmi spokojeni, děkují za pozvání a za to, jak o nás bylo postaráno. Z oslav přinášíme několik fotografií.