PŘEDÁNÍ NOVÉHO VOZU

V pátek 23. února byl našemu sboru slavnostně předán nový zásahový automobil. Jedná se o technický dopravní automobil s označením DA-L1T. Je na podvozku tovární značky Citroen řady Jumper a dodala ho pro náš sbor klatovská firma AUTO NEJDL. Přestože náš sbor má 144 let starou historii, je to pro něj druhé zbrusu nové auto. Předání se zúčastnili představitelé Města Klatovy v čele s panem starostou panem Mgr. Rudolfem Salvetrem. Za HZS plzeňského kraje to byli pan brigádní generál Ing. František Pavlas a pan plk. Ing. Aleš Bucifal. Z okolních sborů pozvání přijali zástupci SDH Luby, SDH Točník a SDH z jihočeských Netolic. Z předání přinášíme několik fotografií, které pořídil náš kamarád právě z Netolic, pan Václav Hošna. Tímto Vaškovi děkujeme za nádherné snímky.

RubrikyNezařazené