Zimní soutěž mladých hasičů v Kašperských Horách

V sobotu 18. února se Kašperské Hory staly dějištěm zimní soutěže mladých hasičů. Děti ze 76 týmů zde soutěžily v různých dovednostech na několika stanovištích. Jejich úkolem bylo například hod míčku na terč, metaná, oblékání hasiče, hod míče na koš a mnoho dalších. Celé klání se událo v tamější zánovní tělocvičně. Náš sbor sestavil tři soutěžní týmy, které se letos umístily nad očekávání dobře, a to takto: STARŠÍ DĚTI se celkově umístily na 5. místě ze 36 – v oblékání hasiče byly na 1. místě, MLADŠÍ DĚTI byly v konečném součtu na 15. místě ze 33 týmů – v oblékání hasiče byly druzí, PŘÍPRAVKA, to jsou ti nejmenší, se umístila na fantastickém 1. místě ze sedmi. Děti si tedy letos domů odvezly mnoho sladkých cen, při jejichž konzumaci je hřál dobrý pocit z dobře odvedeného výkonu. Našim nejmladším členům sboru děkujeme za výbornou reprezentaci sboru a přejeme mnoho úspěchů do dalších soutěží.

RubrikyNezařazené