Dětský tábor 2010

Dne 6. – 10. 7. 2010 se uskutečnil tábor našich mladých hasičů v Jedlové u Mariánských Lázní. Tábor byl trošku kratší než obvykle ale děti si užily spoustu zábavy.

Program se odehrál ve stylu seriálu MASH což můžete vidět na fotografiích. Děti zápolily v různých vojenských disciplínanách s vervou a nadšením.
Na výlet se děti vypravily na zámek Kynžvart. Nechybělo koupání ani opékání buřtů.

Tábor podle dětí

Tábor 2010: Sraz dětí na tábor Na hasičárně od 7:30 do 8:00

Na tábor nás jelo 16. Vyrazili jsme v 8:25.

Když jsme vyjeli Jirka vyprávěl mladší dětem pohádky.

DNY V TÁBORU

Napřed jsme se seznámili s prostředím a chatkami kde budeme 4 dny pobývat.

Ve 12:00hod. na nás čekal oběd. Po obědě následoval polední klid který trval 1 hodinu.

Po poledním klidu jsme si vyráběli vlajky a psali jsme si naše přezdívky na tričko.

Poté na nás v 18 hodin čekala večeře. Po večeři jsme měli volno. Hráli jsme různé hry.

Večerku jsme měli ve 22 hodin.

Budíček jsme měli v 7:00hod. Rozcvička začínala v 7:10hod. V osm následovala snídaně ve které jsme si mohli vybrat třeba rohlík nebo jogurt nebo třeba lupínky.

Po snídani jsme měli program který byl předem připravený vedoucími.Poslední den jsme jako vždy od vedoucích dostali tašky s dárky a začali jsme balit. Myslím že za všechny můžeme poděkovat hlavně Monice Mužíkové a Petře Gruberové a taky paním v kuchyni. Všem se tábor líbil i když byl trochu kratší.Všem vedoucím a instruktorům bychom tímto chtěli poděkovat.

Napsali: Barbora Vítovcová a Jiří Mužík ( členové kroužku Mladých hasičů )