III. sraz hasičských avií Volšovy 2015

V sobotu 18. dubna se ve Volšovech u Sušice konal již III. sraz hasičských avií. Náš sbor na akci vyrazil hned se dvěma aviemi, a to s běžnou skříňovou, kterou využíváme jako dopravní automobil, a také s kontejnerovou, se kterou přepravujeme naši chloubu, parní stříkačku.

Verdikt poroty zněl jasně, nejhezčí avií letošního srazu byla právě naše kontejnerová. Prvním místem byla oceněna loňská práce našich členů, kteří provedli kompletní přestavbu této avie svépomocí.

Na druhém místě byla domácí „volšovská“ a na třetím avie z Malé Vísky.

Odpoledne pokračoval sraz soutěžemi. Například se vrhalo startérem do dálky, chodilo se po chůdách, další pěknou disciplínou byla jízda na kole s volantem.

Za náš sbor můžeme říci, že se nám setkání opět velmi líbilo a chtěli bychom poděkovat pořadatelům za perfektně připravenou akci a také se těšíme na další ročník.