Okrsková soutěž

V sobotu 24. 5. 2014 se naše soutěžní družstvo zúčastnilo okrskové soutěže, kterou letos konal Sbor dobrovolných hasičů Tupadly u příležitosti 70. výročí založení svého sboru.

Závodilo se ve dvou disciplínách a to ve štafetě 4 x 100 metrů a v požárním útoku.

Štafetu 4 x 100 metrů jsme zdolali za 71:18 vteřin což nám zajistilo abychom před útoky obsadili 2. místo. Požární útok už tak veselý nebyl. Bohužel naše přenosná motorová stříkačka selhala při startu, a i přes rychlý start, rozložení hadic, savic a řádného nalití vody do přívodního vedení, jsme útok dokončili za 52:58 vteřin. Tento čas se připočetl k času štafety a celkově jsme skončili na 6. místě.

Po soutěži jsme ochutnali tamní grilované klobásy a vynikající domácí šunku, kterou vlastnoručně vyrobil náš Radek.
Klání jsme si všichni dostatečně užili a těšíme se na další.
Poděkování patří hasičům z Tupadel za výbornou organizaci a atmosféru při soutěži.

 

RubrikyNezařazené