Okrsková soutěž v Drslavicích

V sobotu 14. 5. se naše soutěžní družstvo zúčastnilo okrskové soutěže v Drslavicích. Soutěž pro nás nedopadla moc dobře, protože se při požárním útoku vloudila menší chybička. Umístili jsme se na 9. místě.

Jak už bylo v posledních letech zvykem, čekali jsme, že na okrskovou soutěž pojedeme do Lub u Klatov, ale byli jsme překvapeni, že letos se budou závody konat v Drslavicích.  To nám bylo náležitě vysvětleno na místě. Tato soutěž se v Drslavicích konala u příležitosti stého výročí založení SDH DRSLAVICE. Chtěli bychom jim popřát do dalších let hodně štěstí, zdraví a úspěchů v jejich činnosti.

Z této soutěže do vyřazovacího kola postoupily sbory SDH Tupadly ( 1. místo), SDH Slavošovice (2. místo) a SDH Bezděkov (3. místo).

Věřím, že se všem na soutěži líbilo, Drslavičtí si na pohoštění a organizaci soutěže dali záležet.

RubrikyNezařazené