POŽÁR ŠKOLKY A ŠKOLY

Ve středu 16.12. krátce po půl jedenácté ráno byl naší jednotce vyhlášen poplach na požár česko – německé základní a mateřské školy Kubuki ve Slavošovicích. Naše jednotka během pár minut vyjela na místo s vozidlem TATRA 815. Na místě se nacházelo přibližně 20 dětí které již byli evakuovány z budovy. Při příjezdu na místo se ukázalo, že k požáru nedošlo přímo ve školce, ale v přilehlém soukromém objektu. Došlo zde k zahoření za krbovou vložkou. Požár se naštěstí nestačil rozšířit a ke zranění osob nedošlo. Po likvidaci požáru a provedeném průzkumu jsme společně s profesionálními kolegy odvětrali zakouřené prostory školky a děti se cca po hodině mohli vrátit zpět do lavic. Po domluvě s velitelem zásahu se naše jednotka vrátila zpět na stanici. Zasahující jednotky: HZS Klatovy, HZS Plzeň Košutka, JSDH Klatovy.

RubrikyNezařazené