Soutěž PS 8

V sobotu 1. října tohoto roku, se naše soutěžní družstvo zúčastnilo soutěže PS 8 v nedalekých Slavošovicích. Jde o skvělý „SRANDAMAČ“ , na který jsme se velice těšili. Ačkoli to ze začátku vypadalo, že se nebudeme moci zúčastnit, dopadlo vše dobře. Po několikaleté odstávce naší „osmičky“ jsme ji oprášili a začali ji dávat dohromady. Toto začalo v pondělí před soutěží. Největší zásluhu za znovuuvedení naší „osmičky“ do provozu mají pánové Michal Jabůrek a Tomáš Baloun. Hoši DĚKUJEME!

V pátek před soutěží jsme absolvovali tréning, při kterém jsme zjistili, že naší „osmičce“ se nechce sát. Nás to však neodradilo a z tréningu, po několika vydařených pokusech, jsme odjížděli plni elánu zpět do naší zbrojnice.

Druhý den dopoledne jsme se sešli ve zbrojnici a odjeli do Slavošovic. Když jsme přijeli panovala zde již skvělá přátelská nálada. Bylo zde připraveno bohaté občerstvení, například pečené prase, uzené klobásky a spousta dalšího. Pro nejmenší nechyběla ani cukrová vata a popcorn.

K vidění bylo mnoho skvělých výkonů. Obzvlášť skvělé výkony předvedli borci z Neznašov, Dešenic, Tupadel a Slavošovic, kteří obsadili první čtyři pozice. Náš tým obsadil krásné předposlední 15. místo, které je adekvátní k výkonu naší „osmičky“ i našeho týmu 🙂

Hasičům  ze Slavošovic patří velký obdiv a hlavně VELKÝ DÍK, za to, že ačkoliv mají málo aktivních členů, byli schopni zorganizovat tuto skvělou akci na jedničku. Těšíme se na další ročník.

 

 

RubrikyNezařazené