Tábor mladých hasičů 2015

Ve dnech 11. až 18. července naši nejmenší členové vyrazili spolu s jejich vedoucími na letní tábor. Námětem letošního soustředění byla známá pohádka Asterix a Obelix. Tábor se konal v kempu Štědronín, který se nachází asi 4 kilometry od zámku Zvíkov. Letos dětem přálo i počasí, a tak děti mohly plně využívat krásného tamějšího zázemí na letní radovánky. Z fotografií je vidět že se hlavně vyřádily v bazénu a krátily si tak parná odpoledne.

Kromě mnoha her a úkolů jeden z táborových dnů děti strávily výletem na zámek Orlík. Na zámku je asi nejvíce zajímala lovecká sbírka trofejí.

A aby tábor byl i přínosem a naučil děti postarat se trochu o sebe, tak si musely na táborák obstarat dřevo v nedalekém lese, a také si ho musely samy připravit. Jak je ze snímků zřejmé, nedělalo jim to žádné větší problémy. Také si samy udělaly bramboráky, které byly velmi dobré.

Dětem se letní tábor velmi líbil a již dnes se těší na příští tábor v roce 2016.

RubrikyNezařazené