Výroční valná hromada 2017

V sobotu 17. prosince proběhla na naší zbrojnici výroční schůze. Naše pozvání letos přijali: starostra města Klatovy pan Mgr. Rudolf Salvetr, místostarostové města Klatovy pan Ing. Martin Kříž a pan Ing. Václav Chroust, tajemník města Klatovy pan Ing. Milan Jarošík. Za HZS PK přijal pozvání pan mjr. Bc. Miroslav Marek z centrální stanice Klatovy, za ostatní sbory SDH zavítali zástupci sborů Tajanov, Malá Víska a Klatovy – Luby. Schůze byla jako vždy byla zahájena minutou ticha za naše zemřelé kolegy. Hned poté následovalo představení našich mladých hasičů, kteří zahráli pohádku o Sněhurce. Potom následoval přehled činosti našeho sboru za letošní rok a předání ocenění a uznání některým členům. Závěr schůze patřil volné diskuzi, po které jsme se navečeřeli a následovala zábava. Sbor dobrovolných hasičů v Klatovech děkuje všem zůčastněným a přeje všem klidné prožití vánočních svátků a pohodový vstup do roku 2017.

 

RubrikyNezařazené