Výroční valná hromada

V sobotu 11. 12. 2010 pořádal náš sbor výroční valnou hromadu. Účast byla velice hojná.

Schůzi zahájil starosta SDH Klatovy Jiří Vítovec uvítáním hostů a členů sboru. Dále pokračoval velitel sboru Pavel Lajpold zprávou o činnosti sboru za rok 2010. Následně jsme si poslechli zprávu mladých hasičů z úst Jitky Fürbacherové, zprávu sborové hospodářky Marie Roubové o veškerých financích sboru a zprávu předsedkyně revizní komise Zdeňky Lajpoldové.

Po vyslechnutí všech zpráv následovalo předání věrnostních stužek a darů k životním jubileím.

Následně byla otevřena diskuze v níž promluvil  starosta města Klatovy  Mgr. Rudolf Salvetr, ředitel HZS PK úo Klatovy plukovník Ing. Aleš Bucifal, velitel okrsku, člen krajské odborné rady velitelů pan Jiří Volejník, velitel SDH Luby pan Milan Rajtmajer, 1. náměstek SHČMS okresu Klatovy pan Rayser, velitel SDH Roztoky u Jilemnice pan Zdeněk Horák a ředitel HZS PK plukovník Ing. František Pavlas, který předal veliteli SDH Klatovy Pavlu Lajpoldovi medaili k 10. výročí HZS ČR.

Na závěr přečetl pan Václav Vítovec usnensení výroční valné hromady a schůze byla ukončena přáním krásného prožití Vánočních svátků od starosty Jiřího Vítovce. Následovalo občerstvení, podával se ,,Katův šleh“ s chlebem. Po jídle byla volná zábava, kterou vyplnila hudba a karaoke.

RubrikyNezařazené