Zařazení CAS T 815 v Přehořově do výjezdu

V sobotu 21. října se několik členů našeho sboru zúčastnilo slavnostního zařazení vozidla CAS T 815 do výjezdu v jihočeském Přehořově. Tamější jednotka sboru dobrovolných hasičů tam totiž provedla repasi původní CAS 32 T 815 s krátkou kabinou na kabinu dlouhou. Nutno ještě dodat, že celou rekonstrukci prováděli zcela sami svépomocí, za co patří členům sboru velký obdiv. Další zajímavostí této repase je, že veškeré úpravy byly provedeny podle naší tatry, která jim byla vzorem a jejíž podobu vymysleli právě členové našeho sboru. Proto tedy naše krasavice na této oslavě nesměla chybět. K vidění bylo mnoho hasičské techniky – té moderní i historické. Všichni z nás, kteří se slavnostního předání účastnili, byli s příjemně stráveným odpolednem velmi spokojeni, děkují za pozvání a za to, jak o nás bylo postaráno. Z oslav přinášíme několik fotografií.

RubrikyNezařazené