Zimní sraz mladých hasičů – Sušice 2020

V sobotu 25. ledna 2020 se naši mladí hasiči zúčastnili zimní soutěže v Sušici. Z našich kluků a holek jsme sestavili 4 družstva – 2 mladší a 2 starší.

Soutěžilo se v mnoha disciplínách, které se od minulých let příliš nezměnily, jako například: šplh, vázání uzlů, topografie, dopravní značky, metaná a střelba na koš. Nesměla chybět ani samostatně hodnocená disciplína – oblékání hasiče.

V této disciplíně se umístilo naše mladší družstvo A na úžasném 1. místě. Celkové umístění našich družstev je následující: STARŠÍ: tým A – 14.místo, tým B – 30.místo, MLADŠÍ: tým A – 7.místo, tým B – 18.místo.

V soutěži jednotlivců se umístil za mladší chlapce Fanda Kinský na krásném 2.místě.

Dětem se akce líbila a děkujeme pořadatelům za krásně strávenou sobotu.

RubrikyNezařazené