Zimní sraz mladých hasičů v Kašperských Horách 2019

V sobotu 23. února se v Kašperských Horách uskutečnil XXII. zimní sraz mladých hasičů. Z našich mladých hasičů a hasiček vznikly 3 týmy. Jedno družstvo mladších po 5 členech a dvě družstva starších, také po 5 členech.

Soutěžilo se v mnoha disciplínách, které byly známé již z předchozích ročníků, jako například: vázání uzlů, dopravní značky, šplh, topografické značky, střelba na koš, metaná a naše nejoblíbenější disciplína – oblékání hasiče.

V této disciplíně se umístila dvě naše družstva. Mladším i staršímu týmu B patřilo úžasné třetí místo. Nutno ale dodat, že rozdíly u starších družstvech byly opravdu minimální.

Celkové umístění našich družstev je následující: STARŠÍ: Klatovy A celkově na 6. místě, Klatovy B na 30. místě – obojí z celkového počtu 39 týmů. MLADŠÍ: celkově na 17. místě z celkového počtu 23 týmů.

V soutěži jednotlivců se umístil za starší chlapce Matěj Homolka na krásném 2. místě.

Dětem se akce líbila a děkujeme pořadatelům za krásně strávenou sobotu.

RubrikyNezařazené