zbirožské hasičské tatrování

V sobotu 7. 9. 2013 jsme se s naší Tatrou 815 CAS 20 6×6 zúčastnili 3. ročníku ,,Zbirožského hasičského tatrování“ které se opět konalo v areálu tamní expozice požární ochrany. K vidění zde bylo mnoho modelů vozů značky TATRA. Návštěvníci výstavy však nemuseli obdivovat jen automobily. Mohli se podívat do hasičského muzea, shlédnout ukázky Policie České Republiky, ukázku mladých hasičů a také přilétl vrtulník, který si po přistání mohli návštěvníci prohlédnout.

Jako minulý rok se zde odehrála soutěž posádek Tater. Letošní rok už to nebyla jen obyčejná soutěž, ale Mistrovství České republiky ve výměně kola na tatře.
Velitel Pavel Lajpold společně s Michalem Jabůrkem obsadili bronzovou příčku v tomto mistrovství. Hoši děkujem 🙂

Překvapeni jsme byli, když se vyhlašovalo hodnocení vozů. Odborné porotě se nejvíce líbila naše Tatra, tudíž získala 1. místo v soutěži Tater.

Chtěli bychom poděkovat organizátorům této akce za skvělý den na velice povedené akci a těšíme se na další ročník ,, Zbirožského hasičského tatrování“

RubrikyNezařazené