Dobrovolní hasiči roku 2014

Letos jsme se jako sbor dobrovolných hasičů přihlásili do ankety ,,Dobrovolní hasiči roku 2014″. Díky Vašim hlasům jsme se dostali na slavnostní galavečer s vyhlášením již zmiňované ankety.
K našemu překvapení jsme se v naší kategorii za jih a západ Čech umístili na 1. místě, s celkovým počtem 1101 hlasů. Díky tomuto umístění jsme získali skleněnou hasičskou přilbu Gallet, vyrobenou ve sklárnách Nižbor, hotovost 70 tisíc Kč a profesionální radiostanici Hytera.

Slavnostní večer se konal v Městském divadle v Brně a jeho program byl velmi bohatý. Pořadem provázeli moderátoři Jana Musilová a Petr Rychlý. Úvodní píseň zazpívala Ilona Csáková, která byla patronkou letošního ročníku ankety. Na jevišti se vystřídalo několik dalších hvězd českého šoubyznysu, například Ewa Farná, Lukáš Pavlásek, Jiří Zonyga, Marek Ztracený a kapela Support Lesbiens. Na závěr předvedla svou ohnivou šou, při písni Jiřího Zonygy, skupina Magnis z Třebíče. Pořad natáčela Česká televize a Vy ho můžete vidět v archivu iVysílání České televize. Pořad byl vysílán v sobotu 15. 11. 2014 ve 14:25 na Čt 1.

Vysílání ankety ,,Dobrovolní hasiči roku“ najdete zde.

.Generálním partnerem ankety byla společnost RWE Distribuční služby, s.r.o., hlavními partnery společnosti NET4GAS, s.r.o., Česká pošta, s. p., Lesy České republiky, s. p. a ČEPS, a. s.,
Partnery ankety společnost DCom, spol. s r.o., Gina Software s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., ZPMV ČR, Brnocar a.s., Ford Motor Company, s.r.o. a Vítkovice Tours s. r. o.

Za hlasy, které jste nám poslali Vám moc děkujeme.

Autor 11. fotografie: Centrumnews

RubrikyNezařazené